Kontakt

Megacon AB
Ranhammarsvägen 20
168 67 Bromma
Tel: 08-402 42 50

Mikael Petrini
VD/Försäljning
08-402 42 56
070-233 73 84
mikael.petrini@megacon.se 

Peter Stockhaus
Försäljning
08-402 42 52
070-590 22 20
peter.stockhaus@megacon.se

Lisbet Stockhaus
Admin/Marknad
08-402 42 51
070-230 36 11
lisbet.stockhaus@megacon.se

Georg Stockhaus
Marknad/Försäljning Energimätning
08-402 42 54
070-227 01 13
georg.stockhaus@megacon.se

Andreas Knapp
Projekt/Försäljning Energimätning
08-402 42 53
070-978 37 63
andreas.knapp@megacon.se

Kjell Borglund
Lager/Leveranser
08-402 42 57
0730-49 61 07
kjell.borglund@megacon.se

Peyman Shamdani
Utveckling/IT
08-402 42 59
070-230 36 19
peyman.shamdani@megacon.se

Fredrik Haugbergsmyr
Utveckling
070-230 36 10
fredrik.haugbergsmyr@megacon.se

Johan Krusing
Utveckling/Drift Energimätning
072-547 00 86
johan.krusing@megacon.se

Linda Pahlberg
Order/Inköp
08-402 42 55
070-285 65 83 
linda.pahlberg@megacon.se

 
 

Order
Skicka gärna order till
order@megacon.se

Fakturor
E-postadress för pdf-fakturor
faktura@megacon.se

Här kan du ladda ner en Retursedel → att använda om du vill skicka tillbaka något till oss.